Michal Vápenka
 Arnošt Petráček
 Tomáš Pazdera
 Zdeněk Krupička
 Tereza Kmochová
 Eva Datinská
 Jiří Ježek
 Tomáš Vaverka
 Ivan Karabec
 Ondřej Sedliský
 Tereza Diepoldová
 Jiří Bouška
 Šárka Musilová
 Kamil Vašíček
 Marek Bartošek
 Máčala, Hetmer
 Lenka Matoušková
 Jiří Suchánek
 Jaroslav Šmédek
 David Drahonínský

Charitativní kalendář Pomáháme sportem

SAZKA společně s Českou televizí vytvořily charitativní kalendář Pomáháme sportem, kde naleznete snímky dvanácti moderátorek a redaktorek ČT sport s dvanácti mužskými sportovními hvězdami. Jedná se o charitativní kalendář a výtěžek prodeje půjde na podporu mladých a sociálně znevýhodněných sportovců prostřednictvím České olympijské nadace.

Jak pravidelný čtenář našeho webu jistě ví, Česká olympijská nadace, zejména díky společnosti SAZKA, která je hlavním partnerem tohoto projektu, podporuje i handicapovené děti, které mají chuť sportovat, ale chybí jim dostatek finančních prostředků. Nyní však může každý přispět do tohoto projektu a koupí kalendáře za 365 Kč se zařadit vedle společnosti SAZKA a pomyslně každý den v příštím roce přispět jednou korunou na tento smysluplný projekt.

Jednou z tváří, která se v kalendáři objevila, je  i sportovní redaktorka Veronika Macková, která se v ČT zabývá sportem pro handicapované a v kalendáři bude s největší českou paralympijskou hvězdou Jirkou Ježkem. Sama přibližuje, jak kalendář vznikl: „Když jsme měly s holkami z redakce dámský vánoční večírek a mělo nás být přesně dvanáct, tak mě napadlo, že bychom mohly nafotit kalendář, a nápad se ujal. Tím, že dělám hlavně sport handicapovaných, tak jsem chtěla někoho z těchto sportovních odvětví. Kalendář měl být o skutečných hvězdách, takže proto Jiří Ježek, nejlepší cyklista v historii paralympijských her. S Jirkou se fotilo skvěle, byla to celkem i legrace, v rozhovorech jsme na sebe navzájem ‚napráskali‘ pár méně známých věcí.“ O jaké věci se jednalo, nám však již nesdělila.

Níže přinášíme snímky z focení kalendáře a z křtu, který se konal 22.11.2016

GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNER ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER