Tomáš Pazdera
 Tereza Kmochová
 Tomáš Vaverka
 Jiří Ježek
 Máčala, Hetmer
 Jiří Suchánek
 Šárka Musilová
 Kamil Vašíček
 Jaroslav Šmédek
 Ivan Karabec
 Marek Bartošek
 Michal Vápenka
 Eva Datinská
 Ondřej Sedliský
 Arnošt Petráček
 Tereza Diepoldová
 David Drahonínský
 Jiří Bouška
 Zdeněk Krupička

TOP sportovní akce 2017

Rok 2017 přinese opět jednu významnou mezinárodní sportovní akci, a to letní deaflympiádu v tureckém Samsunu. Mimo to i celou řadu jiných mezinárodních mistrovství a mistrovství ČR. Seznam akcí, jejichž termín a místo konání známe, je níže. Kompletní seznam všech sportovních akcí pro handicapované sportovce najdete jako obvykle v kalendáři na našem webu.

Letní deaflympiáda
Termín Handicap Místo
18.-30.7. neslyšící Turecko
Mistrovství světa
Termín Handicap Sport Místo
22. – 31.1. zrakově postižení alpské lyžování Itálie
5. – 13.2. neslyšící běžecké lyžování Rusko
5. – 13.3. neslyšící curling Rusko
12.3. neslyšící alpské lyžování  Rakousko
12.3. neslyšící snowboard Rakousko
26.3. – 1.4. mentálně postižení lyžování Francie
9. – 14.4. mentálně postižení tenis VB
19.4. neslyšící lední hokej USA
12. – 19.5. mentálně postižení atletika INAS Thajsko
13.-20.5. tělesně postižení stolní tenis Slovensko
10.-15.7. tělesně postižení orientační běh Litva
14.-23.7. zrakově, tělesně a mentálně postižení atletika VB
31.8.-3.9. tělesně postižení  silniční cyklistice J.A.R.
12.-17.9. tělesně postižení lukostřelba Čína
30.9.-7.10. zrakově, tělesně a mentálně postižení plavání Mexiko
22.-29.10. mentálně postižení stolní tenis INAS Hradec Králové
27.11.-5.12. mentálně postižení plavání INAS Mexiko
Mistrovství Evropy
Termín Handicap Sport Místo
8.-13.3. mentálně postižení halová atletika Praha
28.6.-3.7. mentálně postižení atletika Turecko
7.-12.7. neslýšící šachy Švédsko
26.9.-5.10. tělesně postižení stolní tenis Slovinsko
Mistrovství ČR
Termín Handicap Sport Místo
26.-27.1. mentálně postižení klasické lyžování Jablonec n/N
18.3. neslyšící futsalu České Budějovice
25.3. tělesně postižení halová lukostřelba Plzeň
26.-28.3. neslyšící alpské lyžování
15.4. neslyšící stolní tenis Praha
20.4. mentálně postižení florbal Praha
22.-23.4. tělesně postižení culing vozíčkářů Praha
28.-29.4. mentálně postižení plavání Liberec
20.5. neslyšící atletika Olomouc
25.-26.5. mentálně postižení atletika Bílina
27.-29.5. tělesně postižení stolní tenis Ostrava
10.6. tělesně postižení atletika (spastic) Bílina
13.-14.6. mentálně postižení silniční cyklistika Račice
17.6. tělesně postižení lukostřelba Litvínov
18.6. tělesně postižení cyklistika Brno
21.-22.9. mentálně postižení přespolní běh Jablonec n/N
30.9. neslyšící beachvolejbal Praha
6.-7.10. mentálně postižení cyklistika horských kol Sruby
8.-9.11. mentálně postižení stolní tenis Hradec Králové
GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNEŘI ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER