Zlín se do dějin sledge hokeje zapsal získáním titulu potřetí v řadě, což se doposud žádnému jinému klubu nepovedlo. Ve druhém utkání finálové série proti pardubickým Mustangům zvítězil SHK Lapp Zlín 3:2, čímž po úvodní výhře ovládl sérii 2:0 na zápasy. Třetí jsou po výhře nad Spartou Karlovy Vary.

Druhý zápas série proběhl na zlínském ledě. Zejména poslední třetina utkání nebyla na zvraty a napětí skoupá. Po první třetině vedli Pardubičtí 1:0, na což dokázali Zlínští reagovat až ve třetí třetině, kdy se během dvou minut povedlo Háblovi zasadit rovnou dvě branky. Do prodloužení poslal Pardubice Kubeš.

V prodloužení gól nepadl, o mistrovi rozhodly nájezdy. Jediným úspěšným střelcem byl Joppa. Pro SHK Lapp Zlín je to již čtvrtý mistrovský triumf.

Bronzovou medaili ukořistili karlovarští Žraloci, kteří potvrdili úvodní výhru a poslali tak pražskou Spartu na čtvrtou příčku.