Mezinárodní turnaj Thailand Open ve stolním tenise uzavřel sezónu českých stolních tenistů. Do daleké destinace si pro nutné kvalifikační body na MS 2018 odjeli dva čeští reprezentanti – Daniel Horut a Ivan Karabec. A oba hráči byli v Thajsku velmi úspěšní! Horut získal bronzovou a Karabec stříbrnou medaili.

Daniel Horut v kategorii M7 nejprve vyhrál základní skupinu a následně vybojoval bronz, když porazil německého reprezentanta Wollmerta. Boj o zlato mu unikl až v lítém souboji s pozdějším vítězem, Číňanem Yanem.

Ivan Karabec v kategorii M10 se v celkovém pořadí posunul ještě o příčku výše než jeho kolega a o zlato ho připravil a čínský hráč Lian.

Další cenné kovy přivezli Češi z týmové soutěže. Daniel Horut bronz, které získal se spoluhráčem z Německa Wollmertem, jehož předtím porazil v soutěži jednotlivců. Ivan Karabec má stříbro vybojované v česko–ruském složení týmu.