Jiří Ježek
 Máčala, Hetmer
 Jiří Suchánek
 Tomáš Vaverka
 Lenka Matoušková
 Marek Bartošek
 Tomáš Pazdera
 Šárka Musilová
 Tereza Diepoldová
 Michal Vápenka
 David Drahonínský
 Arnošt Petráček
 Jiří Bouška
 Jaroslav Šmédek
 Zdeněk Krupička
 Kamil Vašíček
 Ivan Karabec
 Eva Datinská
 Ondřej Sedliský
 Tereza Kmochová

Ježek se s kariérou rozloučil na Strahově

02. 10. 2017

Pečlivě připravený finálový závod Evropského poháru handicapovaných cyklistů v Praze na Strahově, v hvězdné mezinárodní konkurenci, přinesl celou řadu vynikajících výsledků českých reprezentantů, kteří tak věnovali sympatický dárek svému reprezentačnímu kolegovi a legendě světové cyklistiky, Jiřímu Ježkovi, pro kterého byl strahovský závod posledním v kariéře.

Jiří Ježek si svůj poslední závod skutečně užil a závodil tak, jak ho diváci znali po celou jeho kariéru – koncentrovaný, stále aktivní na špici závodu, tvořící celý závod.

Dramatický závod ve velmi vysokém tempu s častými nástupy se rozhodoval až v hromadném spurtu a Jiří Ježek, za ovací diváků a v emotivní atmosféře, vybojoval třetí místo.

Do nedělní časovky, své parádní disciplíny už Jirka nenastoupil a symbolicky, na úplném vrcholu, ukončil svou nevšední sportovní kariéru.

Ve velkém stylu se představili i ostatní čeští jezdci. Vítězství ve svých kategoriích a prestižní modrý dres s logem finálového závodu, hodnotnou porci cenných bodů do světového rankingu si za vítězství odnášejí: Patrik Jahoda (Nutrend Specialized Racing), Kateřina Antošová (Černí koně) a Ivo Koblasa (Favorit Brno), stříbro vybojovala Tereza Diepoldová (Nutrend Specialized Racing), nestárnoucí Michal Stark (Stark Team) a Jiří Kuchta a bronz získali handbikeři Tomáš Mošnička (Dukla Praha) a Tomáš Nevěčný (Černí Koně).

Celkové výsledky: http://wyniki.b4sport.pl/para-cycling-european-cup-2017/m52.html

Výsledky General Ranking Results ParaCycling Cup Prague 2017_General Ranking

Zdroj: ČATHS

Foto: Facebook Jiřího Ježka

GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNER ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER