Jiří Ježek
 Ivan Karabec
 Šárka Musilová
 Kamil Vašíček
 Marek Bartošek
 Tomáš Pazdera
 Máčala, Hetmer
 Tomáš Vaverka
 Eva Datinská
 Ondřej Sedliský
 Arnošt Petráček
 Jaroslav Šmédek
 Lenka Matoušková
 Tereza Kmochová
 David Drahonínský
 Jiří Suchánek
 Tereza Diepoldová
 Michal Vápenka
 Jiří Bouška
 Zdeněk Krupička

Hledají se ti, které handicap nezastaví

12. 02. 2018

Už pátý ročník projektu Nezastavitelní by Birell odstartoval minulý týden. Projekt se zaměřuje na ty, kteří rádi sportují a nezastaví je ani handicap. K tomu, aby sportovat mohli, ale mnohdy potřebují speciální sportovní pomůcky. A právě ty mohou díky zmíněnému projektu, co něhož je možné se zaregistrovat na webových stránkách, získat.

Registrace přihlášek probíhá od 5. února do 5. března na www.nezastavitelni.cz/registrace. Zaregistrovat se zde mohou lidé, které potkala zákeřná nemoc, úraz s trvalými následky nebo mají vrozený handicap, ale přesto se nevzdali a chtějí aktivně sportovat. Třeba prostřednictvím handbiku, sledge běžek a dalších speciálních sportovních pomůcek.

Finalisty projektu Nezastavitelní v České republice a na Slovensku vybere ze všech došlých přihlášek odborná komise v čele s paralympionikem Jiřím Ježkem, který je ambasadorem projektu za Českou republiku. Vybrané finalisty pak čeká rok plný zážitků a neobyčejných setkání.

„Smyslem projektu je motivovat lidi k pohybu a pohybem pomáhat těm, kteří neměli v životě takové štěstí. A v tom je jeho kouzlo,“ říká manažerka projektu Veronika Hořáková.

Během léta bude po celé ČR a SR putovat speciální brána. Za každého, kdo pod ní projde, věnuje organizátor projektu Birell 5 Kč. Za celkovou částku pak pořídí sportovní potřeby pro Nezastavitelné. Kromě aktivit u bran mohou lidé podpořit Nezastavitelné také přispěním do kasiček u bran, zakoupením dárků z e-shopu projektu či přispěním na Konto Bariéry.

Letošní ročník projektu Nezastavitelní by Birell je už pátým v řadě. Během pěti let pomohl projekt 38 hendikepovaným lidem na Slovensku a v České republice. Díky speciálním sportovním pomůckám v hodnotě přibližně 3,4 milionu korun se mohli vrátit k aktivnímu stylu života.

Jen vloni se do projektu zapojilo bezmála 200 tisíc lidí, kteří pomohli Nezastavitelným získat na sportovní vybavení 1,3 milionu korun.

Zdroj: tisková zpráva

GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNER ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER