Máčala, Hetmer
 Šárka Musilová
 Lenka Matoušková
 Jiří Ježek
 Ivan Karabec
 Tomáš Vaverka
 Zdeněk Krupička
 Jiří Suchánek
 Jaroslav Šmédek
 Michal Vápenka
 Marek Bartošek
 David Drahonínský
 Kamil Vašíček
 Tereza Diepoldová
 Tomáš Pazdera
 Tereza Kmochová
 Eva Datinská
 Ondřej Sedliský
 Jiří Bouška
 Arnošt Petráček

Toyota hlavním partnerem paralympioniků

Český paralympijský tým má nového hlavního partnera. V návaznosti na celosvětové partnerství paralympijských her uzavřel Český paralympijský výbor (ČPV) smlouvu s Toyotou, a to až do roku 2024. Spolupráci stvrdili na dnešní tiskové konferenci ředitel Toyota Central Europe-Czech Martin Peleška společně s Alenou Erlebachovou, výkonnou předsedkyní ČPV.

ČPV si již přezval první vozy, kterými jsou zejména hybridní Toyoty RAV4. V dalších týdnech se mohou sportovci těšit také na užitkové vozy Toyota Proace a vůz je připraven rovněž pro vítěze ankety Nejlepší handicapovaný sportovec roku. Celé partnerství podpoří v nejbližších dnech v tuzemských médiích také televizní a online kampaň s názvem „Start your impossible“.

„Mobilita v podání Toyoty přesahuje rámec automobilů. Spočívá v překonávání překážek a uskutečňování snů. I proto je hlavní motto naší kampaně, která provází letošní paralympijské hry, „Start your impossible“. Chceme lidem pomoci překonat nemožné a dát jim možnost uskutečnit všechny své sny a přání,“ uvedl Martin Peleška, ředitel Toyota Central Europe – Czech.

„Nejde pro nás jen o čest, že se můžeme podílet na tak neuvěřitelných sportovních výkonech. Pro nás je to zároveň významný krok pro naplnění naší vize, kterou je plně mobilní společnost, v níž má každý stejnou šanci bez ohledu na to, zda žije s nějakým druhem postižení či nikoli,“ dodal Peleška.

„Stejně jako Toyota, také Český paralympijský výbor se těší na dlouhodobou spolupráci. Oceňujeme, že Toyota přistupuje k ČPV a handicapovaným sportovcům jako takovým velice vstřícně. Za to bych jim chtěla vyjádřit velký dík,“ doplnila výkonná předsedkyně ČPV Alena Erlebachová.

Celosvětové i lokální partnerství Toyoty podpoří rovněž rozsáhlá kampaň v televizi i na internetu. V kampani se objeví například kanadská paralympijská sportovkyně Lauren Woolstencroftová, osminásobná paralympijská vítězka ve sjezdovém lyžování, nebo členové české sledge hokejové reprezentace.

Český paralympijský výbor

GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNER ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER