Arnošt Petráček
 Ivan Karabec
 David Drahonínský
 Eva Datinská
 Máčala, Hetmer
 Marek Bartošek
 Jaroslav Šmédek
 Lenka Matoušková
 Tomáš Vaverka
 Zdeněk Krupička
 Kamil Vašíček
 Jiří Bouška
 Tereza Diepoldová
 Šárka Musilová
 Tereza Kmochová
 Michal Vápenka
 Jiří Suchánek
 Ondřej Sedliský
 Jiří Ježek
 Tomáš Pazdera

Běh pro Světlušku v Praze už 12. dubna

10. 04. 2018

Už se to rozbíhá! Už ve čtvrtek se v Praze opět uskuteční Noční běh pro Světlušku. Start je naplánovaný na devátou hodinu večerní ve Stromovce. V rámci doprovodného programu, kterým provedou moderátoři Lucie Výborná a Stanislav Bartůšek, se můžete těšit na koncert kapely ZRNÍ, účast známých sportovních i hereckých osobností a nevidomých účinkujících.

„Ať jste běžec, chodec, student na vejšce nebo na univerzitě třetího věku, mamka doma či taťka v práci… prostě každý, kdo má rád pohyb a chuť pomáhat, je vítaný. Nemusíte běžet, přijďte se i jen tak projít,“ láká oficiální web.

Registrace před Výstavištěm otevírá v 18:30. Chvíle před startem pak můžete využít k masážím od nevidomých masérů či focení ve fotobudce.

Program a mapu akce naleznete zde. Novinky o běhu lze najít na oficiálním webu a také na facebookové stránce Světlušky.

Výtěžek ze startovného jde i letos v celé výši na konto Světlušky, projektu Nadačního fondu Českého rozhlasu pomáhajícího nevidomým.

Světluška pomáhá dětem a dospělým s těžkým zrakovým postižením. Je oporou pro ty, které nelehký životní osud postavil před každodenní výzvu: znovu a znovu se učit životu ve tmě – bez pomoci jednoho z nejdůležitějších lidských smyslů. Světluška svítí od roku 2003. Do projektu se zatím zapojilo více než 80 000 dobrovolníků a miliony dárců.

Tereza Kubíčková

Zdroj: oficiální webové stránky Světlušky, ČSZPS

GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNER ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER