Tomáš Pazdera
 David Drahonínský
 Ivan Karabec
 Máčala, Hetmer
 Jiří Ježek
 Marek Bartošek
 Jaroslav Šmédek
 Kamil Vašíček
 Ondřej Sedliský
 Michal Vápenka
 Zdeněk Krupička
 Šárka Musilová
 Lenka Matoušková
 Tereza Kmochová
 Jiří Bouška
 Tomáš Vaverka
 Eva Datinská
 Jiří Suchánek
 Tereza Diepoldová
 Arnošt Petráček

Na Bělehrad! Začíná ME ve střelbě

Hlavní město Srbska pořádá evropský šampionát ve střelbě ve vzduchových disciplínách na 10 metrů. Česká republika vysílá do boje pětici sportovců z řad ČATHS, kteří se poperou o ta nejlepší umístění jak v individuální části turnaje, tak mezi týmy.

Tomáš Pešek, Vladimír Marčan, Jakub Kosek, František Konečný a Roman Gronský s asistentkou Jarmilou Marčanovou – takové je složení české reprezentace na nadcházející mistrovství Evropy v para střelbě ve vzduchových disciplínách na 10 metrů. Turnaj odstartuje prvními výstřely v pondělí 3. prosince v 9:00 kategorií P5 (standardní vzduchová pistole 40 ran).

Čeští sportovci budou kromě kategorie P5 závodit i v P1 (vzduchová pistole 60 ran). V soutěži jednotlivců platí za největší želízko v ohni Tomáš Pešek, u kterého se předpokládá finálové umístění. V soutěži tříčlenných družstev v disciplíně P5 se představí družstvo ve složení Kosek, Marčan a Pešek.

Detailní informace ohledně průběhu a výsledků šampionátu, který poběží až do 6. prosince, naleznete na stránkách IPC shooting zde.

Text: Martin Steinbach

GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNER ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER