Marek Bartošek
 Máčala, Hetmer
 Jiří Suchánek
 Šárka Musilová
 Arnošt Petráček
 Jaroslav Šmédek
 Michal Vápenka
 Tereza Kmochová
 Kamil Vašíček
 Tomáš Vaverka
 Eva Datinská
 Jiří Ježek
 Jiří Bouška
 Ivan Karabec
 Ondřej Sedliský
 Tereza Diepoldová
 David Drahonínský
 Lenka Matoušková
 Tomáš Pazdera
 Zdeněk Krupička

Tisková konference k MS v para hokeji

Vítkovická Ostravar aréna hostila v pátek 18. ledna první tiskovou konferenci k blížícímu se mistrovství světa v para hokeji. Přítomen byl i ambasador šampionátu – legendární hokejový brankář Dominik Hašek.

„Jsme rádi, že se nám podařilo právě do Ostravy opět po deseti letech dostat tuto prestižní mezinárodní akci, která svým rozměrem a charakterem odpovídá paralympijskému turnaji,“ uvedl Jiří Šindler, předseda organizačního týmu mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019, který si rovněž klade za cíl rozšířit fanouškovskou základnu v regionu, a to díky osvětovým akcím na základních a středních školách.

Tiskové konference v Ostravar aréně se osobně zúčastnil také Dominik Hašek, který se zhostil role ambasadora turnaje. Přítomni byli například i hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák či primátor statutárního města Ostrava Tomáš Macura. „Jsme rádi, že můžeme podpořit elitní světovou soutěž pro handicapované hokejisty. Světový šampionát může být inspirací pro osoby s handicapem a návodem, jak aktivně a smysluplně trávit volný čas,“ připomněl Macura.

Součástí konference byla i přímá ukázka para hokeje, kterou předvedly mladé české naděje. Saně, na kterých se tento sport hraje, byly připravené pro hosty, kteří si je mohli vyzkoušet. Tisková zpráva k MS v para hokeji ke stažení zde.

Text: Martin Steinbach

 

GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNER ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER