Tomáš Pazdera
 Tomáš Vaverka
 Kamil Vašíček
 Zdeněk Krupička
 Lenka Matoušková
 Tereza Diepoldová
 Jiří Bouška
 Jiří Ježek
 Ivan Karabec
 Máčala, Hetmer
 Jaroslav Šmédek
 Michal Vápenka
 Marek Bartošek
 Eva Datinská
 Tereza Kmochová
 Jiří Suchánek
 Arnošt Petráček
 Ondřej Sedliský
 David Drahonínský
 Šárka Musilová

Hokejové legendy vs. para hokejisté

Vítězové slavného Stanley Cupu Dominik Hašek, Patrik Eliáš či mistři světa Ondřej Pavelec a David Výborný. Právě pod dohledem těchto hokejových hvězd probíhal zatím poslední trénink české para hokejové reprezentace.

Český tým se pilně připravuje na blížící se Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019. To, že si para hokejisté mohli na ledě vyzkoušet pár fintiček nebo si dát rychlostní závod s hokejovými hvězdami, bylo příjemným zpestřením tvrdého tréninku. „Dominikovi Haškovi jsem vysvětloval, jak my v bráně vlastně chytáme. Ono každý gólman má samozřejmě svůj styl, ale v para hokeji je určitě ještě více specifický,“ řekl Michal Vápenka, brankář české para hokejové reprezentace, který si na ledě vyměnil s ambasadorem mistrovství pár cenných rad.

„Kluci jsou neuvěřitelně silní. Já si sledge teda sám nevyzkoušel, ale vidím, že udržet se na těch saních je hodně těžké. Navíc, jakou rychlostí ti kluci jezdí, to je vážně neuvěřitelné,“ dodal bývalý reprezentační brankář Ondřej Pavelec

S para hokejem se už před deseti lety na ostravském mistrovství světa setkal Patrik Eliáš. Ten ocenil hlavně výkonnostní pokrok českého para hokejového týmu. „Je skvělé, že se kluci můžou na mistrovství připravovat profesionálně. Je to už teď na jejich výkonu znát a já se do Ostravy na mistrovství moc těším,“ dodal Patrik Eliáš.

Poctivou jednu tréninkovou třetinu na ledě, přímo ve sledgi, odbruslil také známý herec a moderátor Jakub Kohák. Více o tréninkové přípravě českých reprezentantů či o samotném Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019 naleznete na sociálních sítích (@paraostrava2019), YouTube kanálu a webu.

Zdroj a foto: TZ MS Ostrava 2019

GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNER ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER