Jiří Ježek
 Tereza Diepoldová
 Jaroslav Šmédek
 Lenka Matoušková
 Kamil Vašíček
 Zdeněk Krupička
 Ondřej Sedliský
 Arnošt Petráček
 Marek Bartošek
 Tomáš Pazdera
 Tereza Kmochová
 Jiří Bouška
 Šárka Musilová
 Ivan Karabec
 Eva Datinská
 Tomáš Vaverka
 Jiří Suchánek
 Michal Vápenka
 Máčala, Hetmer
 David Drahonínský

Neslyšící cyklisté zahájili novou sezonu

Poslední březnový víkend se pořádně zapotili cyklisté z týmu SK SKIVELO neslyšících Olomouc. Na dvou po sobě jdoucích závodech se představil David Studýnka. Společně s ním absolvovali jeden závod také Pavel Pastrnek a František Kocourek.

V sobotu 30. března se v Radíkově u Olomouce uskutečnil již osmý ročník XC závodu Olomoucký řetěz. Na startu osmnáctikilometrové trati nechyběl ani neslyšící závodník David Studýnka, který náročné čtyři okruhy kolem Radíkovské věže zvládl na vynikajícím třetím místě. Charakter trati byl Cross Country s tím, že trasa celého závodu byla postavena tak, aby nabídla co nejvíce adrenalinu a zážitku z technické jízdy skutečným terénem.

O den později se na stejném místě konala další závodní akce podobného typu. Za příjemného počasí odstartoval v Radíkově druhý ročník Hanáckého duatlonu, kterého se opět zúčastnil David Studýnka. Tentokrát se k němu připojili také týmoví kolegové Pavel Pastrnek s Františkem Kocourkem. Trať se skládala z pětikilometrového běhu, trase pro kolo (13 km) a opět běh (2,5 km). Ze zástupců SKIVELA se nejlépe dařilo Kocourkovi, který obsadil konečné 12. místo. Pastrnek si dojel/doběhl pro 16. příčku a Studýnka skončil jen v těsném závěsu sedmnáctý. Startovní listina čítala celkem 75 závodníků.

Text: Martin Steinbach
Zdroj a foto: ČSNS

GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNER ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER