Tereza Diepoldová
 Jiří Bouška
 Zdeněk Krupička
 Tomáš Vaverka
 Michal Vápenka
 Eva Datinská
 Marek Bartošek
 Lenka Matoušková
 Tereza Kmochová
 David Drahonínský
 Jaroslav Šmédek
 Kamil Vašíček
 Ivan Karabec
 Šárka Musilová
 Jiří Ježek
 Máčala, Hetmer
 Arnošt Petráček
 Jiří Suchánek
 Ondřej Sedliský
 Tomáš Pazdera

Para golf: Zlato z European Nations Cup

Čtveřice českých para golfistů zazářila na prestižním turnaji ve Španělsku. Několikadenní šampionát se nesl ve znamení vyrovnaných výkonů všech zúčastněných celků se šťastným koncem pro naše reprezentanty.

Ve španělském Real Novo Sancti Petri Golf Club se ve dnech 4. až 6. června uskutečnilo mistrovství Evropy týmů v golfu handicapovaných, během něhož para golfisté poměřili síly ve dvou kategoriích – stroke play gross (European Team Championship for Golfers with Disability) a stableford net (European Nations Cup). České barvy hájili reprezentanti ve složení Stanislav Jirásek, Zbyněk Kotek, Jakub Kovařík a Václav Mráz.

První soutěžní kolo se hrálo ve formátu Foursome a Češi po něm figurovali na průběžné třetí příčce se ztrátou dvou bodů na vedoucí Španělsko. Druhý den patřil formátu Greensome a znamenal odsun z medailové pozice. Nicméně odstupy mezi jednotlivými týmy zůstaly minimální a skvělým finišem v závěrečných singlech dokázali čeští para golfisté přeskočit týmy z Dánska, Anglie i Španělska a vybojovat pro Českou republiku senzační vítězství.

Zdroj a foto: CZDGA

GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNER ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER