Jiří Suchánek
 Ondřej Sedliský
 Arnošt Petráček
 Tereza Kmochová
 Marek Bartošek
 Jaroslav Šmédek
 Tomáš Vaverka
 Jiří Bouška
 Zdeněk Krupička
 Kamil Vašíček
 Ivan Karabec
 Jiří Ježek
 Michal Vápenka
 Tereza Diepoldová
 Lenka Matoušková
 Tomáš Pazdera
 Eva Datinská
 Šárka Musilová
 Máčala, Hetmer
 David Drahonínský

Asijská Tour de Formosa i s českou účastí

20. 11. 2018

Závodníci z řad SK SKIVELO neslyšících Olomouc – Pavel Pastrnek a David Studýnka – absolvovali silniční etapový závod na Tchaj-wanu Tour de Formosa. Cyklistický podnik se skládal ze sedmi etap v celkové délce téměř 900 kilometrů.

ČPHL: Zlínští dvakrát obrali Studénku

19. 11. 2018

Česká para hokejová liga pokračovala o svátečním víkendu dalšími šesti zápasy a o největší bitvy se postarali rivalové SHK LAPP Zlín a HC Sledge Studénka. Pražské Spartě se tentokrát nedařilo a tým ztratil kontakt s čelem tabulky.

Říčanské školáky potěšil Jan Tománek

17. 11. 2018

Druhá zastávka v rámci Sportovních dní s paralympionikem se uskutečnila na 4. základní škole Nerudova v Říčanech, která poskytuje vzdělání dětem se zdravotním postižením a kombinovanými vadami. Nadšené a zvídavé žáky přijel osobně navštívit triatlonista Jan Tománek.

Češi po porážce s Finy skončili na MS pátí  

16. 11. 2018

Výběr České republiky uzavřel své působení na mistrovství světa skupiny B v curlingu vozíčkářů. Svěřenci trenérky Heleny Barkmanové nezvládli souboj s domácími Finy a na turnaji obsadili konečné páté místo. Zlato získalo Estonsko.

Curling: Češi postupují ze základní skupiny

13. 11. 2018

Mistrovství světa skupiny B v curlingu vozíčkářů ve Finsku má za sebou zápasy v základních skupinách a výběr Česká republiky dosáhl vynikajícího úspěchu, když postoupil do vyřazovací fáze turnaje. Šest nejlepších se nyní utká o medaile a postup na březnové MS skupiny A ve Skotsku.

Jubilejní Rugbymania od čtvrtka v Praze

13. 11. 2018

V pořadí 20. ročník celosvětově uznávané sportovní akce Rugbymania se uskuteční tento týden v Praze. Nekompromisní a tvrdý sport nabídne ostré střety, srážky, souboje a strhující tempo. To vše a mnohem více je ragby na vozíku.

Ještě je na čem pracovat, ví Jiří Bříza

12. 11. 2018

Čeští para hokejisté absolvovali Ugra Cup v Rusku a na kvalitně obsazeném turnaji dosáhli na celkové páté místo. Trenér reprezentace Jiří Bříza litoval především nezvládnutého zápasu s Japonskem ve skupině.

Para hokejisté dosáhli v Rusku na 5. místo

12. 11. 2018

Město Chanty-Mansijsk hostilo mezinárodní turnaj Ugra cup. Akce se zúčastnili i čeští para hokejisté pod vedením trenéra Jiřího Břízy. Po dechberoucím utkání se Slovenskem o konečně umístění obsadili naši hráči pátou příčku.

Zimní lyžařská sezona zahájena!

10. 11. 2018

Za účasti českých sjezdových lyžařů odstartovala zimní sezona v Evropě. Naši reprezentanti absolvovali v rámci prvního kola evropského poháru v nizozemském Langraafu závody ve slalomu. Další Češi se představili v rámci podniku WPAS.

Marka Bartoška přivítali na ZŠ v Praze

10. 11. 2018

Druhý ročník Paralympijské výzvy je v plném proudu a v letošním školním roce první Sportovní den s paralympionikem proběhl v pražských Radlicích. Disciplíny Sazka Olympijského víceboje plnili žáci základní školy pro sluchově postižené.

Čeští curleři odcestovali na MS do Finska

09. 11. 2018

World Wheelchair-B Curling Championship, neboli mistrovství světa skupiny B v Curlingu vozíčkářů, začíná již dnes a reprezentace České republiky je u toho. Výprava složená z řad sportovců ČFSH a ČATHS vyhlíží medailové pozice a postup na březnové MS skupiny A do Skotska.

Neslyšící hokejisté přivítali na kempu Finy

07. 11. 2018

Sportovní svátek zažili tuzemští neslyšící hokejisté, kteří pro své skandinávské kolegy uspořádali čtyřdenní soustředění. Na společném čtyřdenním česko-finském kempu došlo kromě vzájemného poměřování sil i na doprovodný kulturní program.

O pohár primátora Brna již tuto sobotu

07. 11. 2018

V sobotu 10. listopadu se jihomoravské metropoli uskuteční závěrečné kolo Českého poháru stolního tenisu vozíčkářů. O pohár primátora města Brna Ing. Petra Vokřála se bude soutěžit v tělocvičně Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně v Bohunicích.

Para hokejisté absolvují turnaj v Rusku

06. 11. 2018

V ruském městě Chanty-Mansijsk, kde se denní teploty jen výjimečně pohybují nad bodem mrazu, nyní probíhá mezinárodní turnaj v para hokeji, a to i za účasti reprezentačního týmu České republiky pod vedením trenéra Jiřího Břízy.

Šembera bojoval na ME v para badmintonu

05. 11. 2018

Český reprezentant Lukáš Šembera zažil premiéru na vrcholové mezinárodní akci v para badmintonu. Na přelomu měsíce na mistrovství Evropy ve francouzském městě Rodez poměřil síly s těmi nejlepšími hráči starého kontinentu.

GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNER ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER