Máčala, Hetmer
 Tereza Diepoldová
 Jiří Bouška
 Ivan Karabec
 Kamil Vašíček
 Tomáš Pazdera
 Ondřej Sedliský
 Tereza Kmochová
 Jiří Ježek
 Arnošt Petráček
 Marek Bartošek
 Jiří Suchánek
 Eva Datinská
 Zdeněk Krupička
 Tomáš Vaverka
 Šárka Musilová
 Jaroslav Šmédek
 David Drahonínský
 Michal Vápenka
 Lenka Matoušková

Exhibice v para badmintonu na MČR v Plzni

23. 01. 2019

Mistrovství České republiky v badmintonu se uskuteční začátkem února v západočeské metropoli. Organizátoři si pro návštěvníky akce v rámci doprovodného programu připravili i ukázku v para badmintonu, o kterou se postará Lukáš Šembera.

Para hokej: Češi ovládli turnaj ve Švédsku

21. 01. 2019

Reprezentační celek pod vedením trenéra Jiřího Břízy se může pochlubit parádní formou – na turnaji ve švédském Östersundu Češi vyhráli všechny své zápasy a s celkovým skóre 18:2 oslavili zasloužené první místo.

Širší nominace na MS v para hokeji

18. 01. 2019

Trenér Jiří Bříza zveřejnil jména hráčů, se kterými počítá pro zápasy letošního mistrovství světa v Ostravě. V širší nominaci 16 hráčů překvapivě nechybí ani Zdeněk Šafránek, který chce být po překonání závažných zdravotních problémů platným členem kádru.

Tisková konference k MS v para hokeji

18. 01. 2019

Vítkovická Ostravar aréna hostila v pátek 18. ledna první tiskovou konferenci k blížícímu se mistrovství světa v para hokeji. Přítomen byl i ambasador šampionátu – legendární hokejový brankář Dominik Hašek.

Sportovní den na škole Jaroslava Ježka

18. 01. 2019

Jubilejní dvacátý Sportovní den v rámci projektu Paralympijská výzva se uskutečnil 16. ledna na pražské škole pro zrakově postižené. Žáci i tentokrát plnili disciplíny Sazka Olympijského víceboje a poučili se rovněž o možnostech sportu pro nevidomé.

Para hokejisté odcestovali do Švédska

14. 01. 2019

Český reprezentační tým para hokeje pokračuje v přípravě na blížící se mistrovství světa, které se na přelomu dubna a května odehraje v Ostravě. Trenér Bříza nyní otestuje schopnosti svých svěřenců na turnaji ve skandinávské metropoli Östersund.

Cyklistika: Češi bojovali v Manchesteru

14. 01. 2019

Ve dnech 11. až 13. ledna se anglickém Manchesteru konaly závody Evropského poháru UCI v dráhové para cyklistice. České barvy hájili tělesně a spasticky handicapovaní sportovci. Domácí Britové se postarali o nový světový rekord tandemů v časovce.

Eurovia curlingu vozíčkářů zná své vítěze

10. 01. 2019

Kvalitně obsazený turnaj s mezinárodní účastí byl o víkendu k vidění v pražských Roztylech. Eurovia ligu curlingu vozíčkářů opanoval celek Slovenska a došlo rovněž na kvalifikaci pro dubnové mistrovství České republiky.

Dominik Hašek tváří MS v para hokeji

09. 01. 2019

Organizátoři mistrovství světa v para hokeji, které se od 27. dubna do 4. května skuteční v Ostravě, získalo do svých řad výraznou postavu světového hokeje – ambasadorem šampionátu bude legendární brankář Dominik Hašek.

Sportovec roku bude znám na konci února

09. 01. 2019

Poslední únorový den proběhne v pražském TOP HOTELU slavnostní galavečer u příležitosti vyhlášení výsledků ankety Nejlepší handicapovaný sportovec roku 2018. Kdo naváže na loňské vítězství neslyšícího tenisty Jaroslava Šmédka?

David Drahonínský zažil úspěšný rok

07. 01. 2019

Český reprezentant zakončil sezonu 2018 čtvrtým místem na turnaji na Slovensku a jeho další plány směřují k prestižnímu závodu v Las Vegas. Za hlavním cíl pro nacházející rok považuje splnění kvalifikačního limitu pro účast na paralympiádě v Tokiu.

ČPHL: Zlín slaví vítězství v základní části

07. 01. 2019

Para hokejisté celku SHK LAPP Zlín si s předstihem zajistili vítězství v základní části letošní České para hokejové ligy. Před posledním hracím víkendem vede pětinásobný český mistr soutěž o osm bodů před rivaly ze Studénky.

EUROVIA ligy curlingu vozíčkářů již nyní

03. 01. 2019

Třídenní mezinárodní turnaj v curlingu vozíčkářů proběhne od pátku 4. ledna do neděle téhož týdne v pražských Roztylech. Hlavním pořadatelem akce je Sportovní Club Jedličkova ústavu Praha z pověření České federace Spastic Handicap.

Para golfisté uspěli v Portugalsku

02. 01. 2019

Hned dva cenné kovy vybojovala výprava našich para golfistů na Pyrenejském poloostrově v rámci prestižního turnaje The EDGA President Cup. Do nejlepší desítky se vešli hned tři hráči hájící české národní barvy.

Na děti nikdy nezapomenu, říká Antošová

19. 12. 2018

Poslední letošní rozhovor s osobnostmi projektu Paralympijská výzva nemohl být zaměřen na nikoho jiného než na „nejdéle sloužící“ ambasadorku Kateřinu Antošovou. Handbikerka také zhodnotila svoji letošní sportovní sezonu a přiblížila plány na tu následující.

GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNER ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER