Lenka Matoušková
 Arnošt Petráček
 Ivan Karabec
 Tomáš Pazdera
 Jiří Bouška
 Jiří Suchánek
 Zdeněk Krupička
 Ondřej Sedliský
 Šárka Musilová
 Jaroslav Šmédek
 Eva Datinská
 Tomáš Vaverka
 Jiří Ježek
 Kamil Vašíček
 Marek Bartošek
 Máčala, Hetmer
 Michal Vápenka
 Tereza Diepoldová
 David Drahonínský
 Tereza Kmochová

Kalendář – archiv akcí

Jarní turnaj v showdownu

Neděle - 24. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSZPS
Datum: 24.3.2019
Pořadatel: Tyflo Vysočina Jihlava
Místo konání: Jihlava
Kontakt: Pavel Hegner, tel..: 608805838

Atletické halové závody Ostrava

Sobota - 23. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČATHS, ČSTPS
Datum: 23.3.2019
Pořadatel: AOZTP, SSK Vítkovice
Místo konání: Ostrava
Kategorie: tělesně handicapovaní sportovci
Kontakt:

 

1. kolo české národní ligy ragby vozíčkářů

Sobota - 23. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 23. – 24. 3. 2019
Pořadatel: Český ragbyový svaz vozíčkářů
Místo konání: Praha
Kategorie: tělesně handicapovaní sportovci
Webová stránka: Český ragbyový svaz vozíčkářů

Hokejové soustředění

Sobota - 23. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSNS
Datum: 23. – 24.3.2019
Pořadatel: STK LH
Kontakt: Mgr. Jaroslav Milich
Webová stránka: www.neslysicihokej.cz

III. kolo České PH ligy 2018/2019

Sobota - 23. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 23.03.2019
Pořadatel: Spolek Flor-in
Místo konání: SH Třebešín, Praha
Kategorie: Michaela Brabcová
Kontakt: Michaela Brabcová, tel.: 605000346
Webová stránka: www.flor-in.cz

Soustředění stolních tenistů

Pátek - 22. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 22. – 24.3.2019
Pořadatel: SKV Pardubice
Místo konání: Břehy u Přelouče
Kontakt: Jiří Žák, tel.: 721985076
Webová stránka: www.stpara.cz

Mezinárodní turnaj tenistů na vozíku Karviná Indoor 2019

Čtvrtek - 21. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 21. – 24.3.2019
Pořadatel: STK TEV ČSTPS – ČTSV – RT TEV
Místo konání: Karviná
Kontakt: Martin Císař, tel.: 777684578
Webová stránka: www.cwta.cz

Reprezentační soustředění plavců ČSTPS

Čtvrtek - 21. 03. 2019

Zainteresovaná organizace:  ČSTPS
Datum: 21. – 24.3.2019
Pořadatel: ČSTPS
Místo konání: Olomouc
Kontakt: Štěpán Cagaň, tel.: 736713204
Webová stránka: www.cstps.cz

Mezinárodní turnaj PTT Costa Brava Open 2019

Středa - 20. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 20. – 22.3.2019
Pořadatel: ITTF – para table tennis
Místo konání: Platja d’Aro, Španělsko
Kategorie:
Kontakt: Půlpán David, tel.: 775115476
Webová stránka: http://www.ipttc.org

Memoriál J. Jelínka v showdownu

Neděle - 17. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSZPS
Datum: 17. 3. 2019
Pořadatel: TJ Zora Praha
Místo konání: Praha
Kontakt: Jaroslav Jelínek, tel.: 728044927

Mistrovství ČR v alpském lyžování

Neděle - 17. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSNS
Datum: 17. – 19.3.2019
Pořadatel: SK Skivelo Olomouc
Místo konání: Kouty nad Desnou
Kontakt: Mgr. Vendula Panská, deaf.stkzs@gmail.com
Webová stránka: www.csns-sport.cz

Otevřená národní soutěž v boccie SH 2019

Sobota - 16. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČFSH
Datum: 16. – 17.3.2019
Pořadatel: TJ Březejc, z.s.
Místo konání: Velké Meziřící
Kontakt: Monika Doskočilová, tel.: 724084136

Soustředění reprezentace goalballu

Sobota - 16. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSZPS
Datum: 16. – 17.3.2019
Pořadatel: ČSZPS
Místo konání: Praha
Kategorie: zrakově handicapovaní sportovci
Kontakt: Jakub Kyzlink; tel: 776866268
Webová stránka: www.sport-nevidomych.cz

Mezinárodní Mistrovství ČR v halové para lukostřelbě

Sobota - 16. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČFSH, ČATHS
Datum: 16. 3. 2019
Pořadatel: TJ ZP Halma, z.s.
Místo konání: Plzeň
Kontakt: Roman Suda, tel.: 724073469

1. Brněnský turnaj v plažovém tenisu

Sobota - 16. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSNS
Datum: 16. 3. 2019
Pořadatel: SKN Brno
Místo konání: Brno
Kontakt: Robert Jungmann, robert.kaze.jungmann@gmail.com
Webová stránka: www.skn.brno.net

Memoriál Pavla Kumínka – turnaj v RAPID šachu

Sobota - 16. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 16. 3. 2019
Pořadatel: ŠOTP Nova Kladno
Místo konání: Kladno
Kontakt: Václav Tóth, tel.: 606276404

Kvalifikace mužů a žen na MČR v showdownu

Sobota - 16. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSZPS
Datum: 16. 3. 2019
Pořadatel: ČSZPS
Místo konání: Praha
Kontakt: Petr Bayer, tel.: 722534587
Webová stránka: www.bscprague.eu

Soustředění hokejistů na elektrických vozících

Sobota - 16. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 16. – 17. 3. 2019
Pořadatel: Spolek Flor – in
Místo konání: Sportovní hala Jarov
Kontakt: Michaela Brabcová, tel.: 605000346
Webová stránka: www.flor-in.cz

Evropský pohár v orientačním závodu Lipica trail-o

Sobota - 16. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 16. – 17. 3. 2019
Pořadatel: Krešo Keresteš
Místo konání: Slovinsko
Kontakt: Bohuslav Hůlka, tel.: 777669700
Webová stránka: www.oktrzin-klub.si

Moravsko-slezský přebor v kuželkách

Sobota - 16. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSZPS
Datum: 16.3.2019
Pořadatel: TJ Sokol Brno IV ZP
Místo konání: Brno
Kategorie: zrakově handicapovaní sportovci
Kontakt: Jaroslav Komárek; tel: 723 769 614
Webová stránka: www.sport-nevidomych.cz

Mistrovství světa UCI v dráhové cyklistice

Čtvrtek - 14. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČATHS, ČFSH
Datum: 14. – 17.3.2019
Pořadatel: UCI Para-cycling
Místo konání: Apeldoorn, Nizozemí
Kategorie: tělesně handicapovaní sportovci
Kontakt:

Webová stránka: UCI Paracycling

1. Halové MS 2019 v atletice

Čtvrtek - 14. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSNS
Datum: 14. – 17.3.2019
Pořadatel: Estonsko
Místo konání: Tallinn, Estonsko
Kategorie: sluchově handicapovaní sportovci
Kontakt: Roman Kaut
Webová stránka: www.edso.eu

Orientační závod Mrazivé TempO

Neděle - 10. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 10.03.2019
Pořadatel: Pavel Kurfürst
Místo konání: Hostivice
Kategorie:  tělesně handicapovaní sportovci
Kontakt: Bohuslav Hůlka, tel.: 777669700

I.kolo Poháru ČR v silovém trojboji a benchpressu ZP

Neděle - 10. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSZPS
Datum: 10. 3. 2019
Pořadatel: 1. CZP JČ
Místo konání: České Budějovice
Kategorie: zrakově handicapovaní sportovci
Kontakt: Jiří Smékal, tel.: 604718304
Webová stránka: www.sport-nevidomych.cz

Turnaj v simulované střelbě Něžné tóny

Neděle - 10. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSZPS
Datum: 10.3.2019
Pořadatel: TJ Zora Praha
Místo konání: Praha
Kategorie: zrakově handicapovaní sportovci
Kontakt: Vladimír Krajíček; tel: 732 256 217
Webová stránka: www.sport-nevidomych.cz

Mistrovství ČR v halové lukostřelbě Hradec Králové 2019

Sobota - 09. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČFSH, ČATHS
Datum: 9. 3. 2019- 10. 3. 2019
Pořadatel: Bows Club Chimera HK
Místo konání: Hradec Králové
Kategorie:  tělesně a spasticky handicapovaní sportovci
Kontakt: Vladimír Brada (ČFSH), tel.: 602232780

MČR ve střelbě – vzduchovky

Sobota - 09. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČATHS
Datum: 9.3.2019
Pořadatel: ČATHS
Místo konání: Plzeň
Kategorie: tělesně handicapovaní sportovci
Kontakt: Jarka Krakovičová; tel: 602 666 457

Mezinárodní futsalový turnaj F. Bavlšíka

Sobota - 09. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSNS
Datum: 9. 3. 2019
Pořadatel: SSK Vítkovice Deaf
Místo konání: Ostrava
Kategorie: sluchově handicapovaní sportovci
Kontakt: Petr Lach, 777 838 765
Webová stránka: www.czechdeaffotbal.cz

Reprezentační soustředění hokejistů na elektrických vozících

Sobota - 09. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 9. 3. 2019
Pořadatel: ČFPH
Místo konání: Praha
Kategorie: tělesně handicapovaní sportovci
Kontakt: Václav Uher, tel.: 733627289
Webová stránka: www.powerchairhockey.cz

Regionální přebor Východních Čech ve florbalu

Pátek - 08. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSMPS
Datum: 8. 3. 2019
Pořadatel: Integra Hradec Králové, ČSMPS
Místo konání: Hradec Králové
Kategorie:  intelektově znevýhodnění sportovci
Kontakt: David Ninger, tel.: 777660623
Webová stránka: www.csmps.cz

3. ročník BSC Prague Showdown Cup 2019

Středa - 06. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSZPS
Datum: 6. 3. 2019 – 10. 3. 2019
Pořadatel: BSC Praha
Místo konání: Hotel Svornost, Praha – Dolní Počernice
Kategorie: zrakově handicapovaní sportovci
Kontakt: Zdeněk Barlok, tel.: 731435534
Webová stránka: www.bscprague.eu

Mistrovství ČR v alpském lyžování

Neděle - 03. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČATHS, ČSTPS, ČFSH, ČSZPS
Datum: 3. – 5.3.2019
Pořadatel: Ski klub Rokytnice
Místo konání: Rokytnice nad Jizerou
Kategorie: tělesně, spasticky a zrakově handicapovaní sportovci
Kontakt:

 

Orientační závod První jarní zero

Neděle - 03. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 3. 3. 2019
Pořadatel: Pavel Dudík
Místo konání: Prostějov
Kontakt: Bohuslav Hůlka

Liga florbalu na vozíku – 5. kolo

Sobota - 02. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 2. – 3.3.2019
Pořadatel: BM&J New era (Basett Most + FBK Jičín)
Místo konání: SH Kadaň, U stadionu 2028, Kadaň, 432 01
Kategorie: tělesně handicapovaní sportovci
Kontakt: Radek Žižka; tel: 724248481
Webová stránka: florbalvozickaru.cz

MČR ve futsalu – žáci a junioři

Sobota - 02. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSNS
Datum: 2.3.2019
Pořadatel: SKN Hradec Králové
Místo konání: Hradec Králové
Kategorie: sluchově handicapovaní sportovci
Kontakt: Jiří Kolíska
Webová stránka: www.czechdeaffotbal.cz

19. Plzeňský pohár ve stolním tenisu

Sobota - 02. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSNS
Datum: 2.3.2019
Pořadatel: SKN Plzeň
Místo konání: Plzeň
Kategorie: sluchově handicapovaní sportovci
Kontakt: Pavel Železný
Webová stránka: www.sknplzen.cz

Soustředění výběru reprezentace

Sobota - 02. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSMPS
Sport: plavání, cyklistika
Datum: 2. – 8.3.2019
Pořadatel: SK Handisport Liberec
Místo konání: Rakousko
Kategorie: intelektově znevýhodnění sportovci
Kontakt: Alena Erlebachová; tel: 603291391

Liga florbalu na vozíku – 5. kolo

Sobota - 02. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 2. – 3.3.2019
Pořadatel: BM&J New era (Basett Most + FBK Jičín)
Místo konání: SH Kadaň, U stadionu 2028, Kadaň, 432 01
Kategorie: tělesně handicapovaní sportovci
Kontakt: Radek Žižka; tel: 724248481
Webová stránka: florbalvozickaru.cz

Mistrovství ČR v alpském lyžování

Sobota - 02. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSZPS, ČSTPS, ČFSH
Datum: 2. – 3.3.2019
Pořadatel: Ski klub Rokytnice
Místo konání: Rokytnice nad Jizerou
Kategorie: tělesně a zrakově handicapovaní sportovci
Kontakt:

Soustředění výběru reprezentace regionu a reprezentace

Sobota - 02. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSMPS
Sport: plavání, cyklistika
Datum: 2. – 8.3.2019
Pořadatel: SK Handisport Liberec
Místo konání: Rakousko
Kategorie: intelektově znevýhodnění sportovci
Kontakt: Alena Erlebachová; tel: 603291391

MČR v tenisu na vozíku Karviná Open 2019

Pátek - 01. 03. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 1. – 3.3.2019
Pořadatel: STK TEV ČSTPS – ČTSV – RT TEV
Místo konání: Karviná
Kategorie: tělesně handicapovaní sportovci
Kontakt: Martin Císař; tel: 777684578
Webová stránka: www.cwta.cz

Vyhlášení NHSR 2018

Čtvrtek - 28. 02. 2019

Vyhlášení nejlepšího handicapovaného sportovce roku 2018
Datum: 28. 2. 2019
Místo konání: Top Hotel Praha, Blažimská 1781/4, Praha 4 – Chodov
Kontakt: Martin Steinbach

Grand prix Fazza International 2019

Neděle - 24. 02. 2019

Zainteresovaná organizace: ČATHS, ČFSH, ČSTPS
Sport: atletika
Datum: 24. – 27.2.2019
Pořadatel: Dubai Club for the People of Determination
Místo konání: Dubaj, Spojené Arabské Emiráty
Kategorie: tělesně handicapovaní sportovci
Kontakt:

Webová stránka: www.paralympic.org/athletics

3. kvalifikační turnaj MČR

Neděle - 24. 02. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSZPS
Sport: bowling
Datum: 24.2.2019
Pořadatel: BC Bowlingzone
Místo konání: Pardubice Bowlingzone
Kategorie: zrakově handicapovaní sportovci
Kontakt: Michal Krch; tel: 775971395
Webová stránka: www.sport-nevidomych.cz

2. závod v halové para lukostřelbě 2019 Halma Zbůch

Sobota - 23. 02. 2019

Zainteresovaná organizace: ČATHS
Datum: 23. 2. 2019
Pořadatel: TJ ZP Halma, z.s.
Místo konání: Plzeň
Kategorie: tělesně handicapovaní sportovci
Kontakt: Roman Suda, tel.: 724 073 469

Mezinárodní závody Croatia open

Sobota - 23. 02. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Sport: plavání
Datum: 23. – 24.2.2019
Pořadatel: Croatian Paralympic Committee
Místo konání: Split, Chorvatsko
Kategorie: tělesně handicapovaní sportovci
Kontakt: Štěpán Cagaň; tel: 736713204
Webová stránka: www.paralympic.org/swimming

2. otevřené MČR v parabiatlonu a běžeckém lyžování

Sobota - 23. 02. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSZPS
Datum: 23. – 24.2.2019
Pořadatel: ČSZPS
Místo konání: TBD
Kategorie: zrakově handicapovaní sportovci
Kontakt: Zdeněk Barlok; tel: 731435534

Mezinárodní turnaj v šachu

Sobota - 23. 02. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 23.2. – 2.3.2019
Pořadatel: AVE-kontakt
Místo konání: Liberec
Kategorie: tělesně handicapovaní sportovci
Kontakt: Dr. Jan Mazuch; tel: 608203007
Webová stránka: www.czechtour.net

Soustředění stolních tenistů

Pátek - 22. 02. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSTPS
Datum: 22. – 24.2.2019
Pořadatel: SKV Pardubice
Místo konání: Břehy u Přelouče
Kategorie: tělesně handicapovaní sportovci
Kontakt: Jiří Žák; tel: 721985076
Webová stránka: www.stpara.cz

Liga ledního hokeje – 1.kolo

Pátek - 22. 02. 2019

Zainteresovaná organizace: ČSNS
Datum: 22. – 23.2.2019
Pořadatel: SKN Brno
Místo konání: Brno – Ponava
Kategorie: sluchově handicapovaní sportovci
Kontakt: Jaroslav Milich
Webová stránka: www.neslysicihokej.cz

GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNER ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER