Arnošt Petráček
 David Drahonínský
 Eva Datinská
 Kamil Vašíček
 Ondřej Sedliský
 Ivan Karabec
 Tomáš Vaverka
 Zdeněk Krupička
 Jaroslav Šmédek
 Jiří Ježek
 Šárka Musilová
 Tomáš Pazdera
 Máčala, Hetmer
 Marek Bartošek
 Jiří Bouška
 Tereza Kmochová
 Michal Vápenka
 Tereza Diepoldová
 Lenka Matoušková
 Jiří Suchánek

Novinky

Tománek zdolal Muur de Geraardsbergen

19. 06. 2019

Český para triatlonista Jan Tománek absolvoval v polovině června prestižní belgický závod Challenge Geraardsbergen. Náročnou trať dokončil v celkovém čase 5:53:01 hodiny jako první para triatlonista v historii.

Zlatá handi tretra začíná dnes v Ostravě

19. 06. 2019

Ve čtvrtek 20. června proběhne v Ostravě již 58. ročník legendárních atletických závodů Zlatá tretra. Tento mezinárodně uznávaný sportovní mítink přivítá o den dříve v rámci předprogramu i ty nejlepší handicapované sportovce.

Pastrnek se Studýnkou na Bike Valachy

18. 06. 2019

Ani horké červnové počasí neodradilo milovníky horských kol od účasti v cyklistickém závodu Bike Valachy. Ten se v sobotu 15. června jel Velkých Karlovicích a na náročné trati se neztratili ani zástupci SK SKIVELO neslyšících Olomouc Pavel Pastrnek a David Studýnka.

Ze SP v plavání v Berlíně s bronzem

13. 06. 2019

Hned šestnáct českých sportovců bojovalo o co nejlepší umístění na závodech Světového poháru v Berlíně. Nejlepší výsledek zaznamenal Arnošt Petráček, který si doplaval pro bronzovou medaili. Plnily se i limity pro nadcházející mistrovství světa v Londýně.

Češi úspěšní na atletickém GP v Grossetu

13. 06. 2019

Hned čtyři české rekordy, zlatý Radim Běleš a mnoho dalších úspěchů na atletickém šampionátu v Itálii. Grand Prix 2019 se v letošním roce zúčastnilo na 360 sportovců ze 40 zemí světa. Česká výprava se na toto místo vrátila po třech letech.

Plzeňští ovládli Pražský pohár ve futsalu

12. 06. 2019

V sobotu 8. června se za účasti sedmi týmů z celé České republiky uskutečnil turnaj 15. Pražský pohár ve futsalu neslyšících. Po delší době došlo ke změně na straně tradičního pořadatele – halu TJ Bohemians vystřídala modernější palubovka na Děkance.

Cyklistika: Mistrovství ČR MTB neslyšících

12. 06. 2019

V nedělní prosluněný den 9. června se uskutečnilo mistrovství České republiky neslyšících v MTB Cross Country u rozhledny Bára, Chrudim-Podhůra. Titul ve svých kategoriích vybojovali jezdci Jan Čapek a Renata Šuláková.

Handicapovaní siláci na Poháru ČR

12. 06. 2019

V neděli 9. června proběhlo čtvrté kolo Poháru ČR v benchpressu v bezbariérové hale na Vltavském nábřeží v Českých Budějovicích. Slavnostní atmosféru podtrhla návštěva pana primátora Českých Budějovic Ing. Jiřího Svobody

Terezu Titěrovou přivítali na ZŠ v Praze

11. 06. 2019

Základní škola při Psychiatrické nemocnici Bohnice získala možnost zapojit se do projektu Paralympijské výzvy Sazka Olympijského víceboje. V rámci Sportovního dne se na tamější školáky přijela podívat atletka Tereza Titěrová.

Stolní tenis: Medailové žně na Polish Open

10. 06. 2019

Na mezinárodní turnaj otevřeného mistrovství Polska odcestovalo hned několik českých reprezentantů – Ivan Karabec, Daniel Horut, Zbyněk Lambert, Jiří Suchánek, Martin Zvolánek, Petr Hnízdo a Vít Špalek.

Bronzový Drahonínský na MS v Nizozemsku

10. 06. 2019

Mistrovství světa v para lukostřelbě proběhlo ve dnech od 3. do 9. června v nizozemském městě ‚s-Hertogenbosch. Češi zásluhou Davida Drahonínského přivezli domů bronzovou medaili a jistotu dvou startovních pozic na nadcházející paralympijské hry v Tokiu.

Para golf: Zlato z European Nations Cup

08. 06. 2019

Čtveřice českých para golfistů zazářila na prestižním turnaji ve Španělsku. Několikadenní šampionát se nesl ve znamení vyrovnaných výkonů všech zúčastněných celků se šťastným koncem pro naše reprezentanty.

MČR v kopané neslyšících do 23 let

06. 06. 2019

V sobotu 1. června se v Ostravě uskutečnilo mistrovství české republiky juniorů v kopané neslyšících. Turnaje se zúčastnily čtyři týmy, a to domácí SSK Vítkovice, I. Pražský sportovní klub neslyšících, Sportovní klub neslyšících Brno a TJ Slovan neslyšících Zlín.

Tománek se na Czechmanovi neztratil

06. 06. 2019

První červnový den došlo na tradiční triatlonový závod Czechman, na jehož startovní listině nechyběl ani nejlepší český para triatlonista Jan Tománek. Ten mezi nehandicapovanými sportovci finišoval na 86. místě z 651 dokončivších.

Dvakrát stříbrný Petráček na SP v Itálii

03. 06. 2019

Světový pohár v plavání na přelomu měsíce zastihl ve výborné formě českého reprezentanta Arnošta Petráčka, který veze z Itálie dvě stříbrné medaile. Skvělými výkony přispěl také Jonáš Kešnar, kterému se podařilo splnit kvalifikační limity pro paralympiádu v Tokiu.

GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNER ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER