Tereza Kmochová
 Michal Vápenka
 Tereza Diepoldová
 Máčala, Hetmer
 David Drahonínský
 Lenka Matoušková
 Tomáš Pazdera
 Tomáš Vaverka
 Zdeněk Krupička
 Ivan Karabec
 Jiří Ježek
 Jiří Suchánek
 Arnošt Petráček
 Marek Bartošek
 Eva Datinská
 Ondřej Sedliský
 Jiří Bouška
 Jaroslav Šmédek
 Šárka Musilová
 Kamil Vašíček

Novinky

České ženy na MS v bowlingu neslyšících

13. 08. 2019

Kateřina Klofáčová, Pavlína Maléřová, Kateřina Janošcová, Pavla Černá a Dagmar Vohryzková – takové bylo složení reprezentačního týmu, které probíhalo v první polovině srpna na Tchaj-wanu. Výsledkově došlo na i přepisování českých historických tabulek.

Mezinárodní závod v para trapu v Brně

13. 08. 2019

Na brokové střelnici v Brně Soběšicích se v termínu od 8. do 11. srpna uskutečnil International Junior Grand Prix Brno Open 2019. Nechyběla ani vložená kategorie na 125 terčů pro handicapované střelce para trapu.

Ze Světového poháru se čtyřmi medailemi

12. 08. 2019

Dvakrát stříbro, dvakrát bronz – taková je bilance české cyklistické výpravy ze závodů v kanadském v Baie-Comeau, které probíhaly ve dnech od 8. do 11. srpna. Antošová dokonce ovládla celkové hodnocení letošního Světového poháru v časovce v kategorii H3.

Zlatí Češi na Bangkok Open 2019

12. 08. 2019

Naši stolní tenisté pokračují v asijské túře turnajem Bangkok Open. Po prestižním Japan Open se přesunuli do hlavního města Thajska. V soutěži jednotlivců zazářil Ivan Karabec, který vybojoval první místo. Zlata se naši sportovci dočkali i mezi týmy.

LAPP Cup: Para hokejová elita ve Zlíně

09. 08. 2019

Již devátý ročník prestižního para hokejového turnaje proběhne ve dnech od 5. do 7. září ve Zlíně. Do Česka zamíří týmy z pěti evropských zemí. Premiérové loňské vítězství budou obhajovat hráči domácího celku.

Dva bronzy z mistrovství světa juniorů

07. 08. 2019

Mladí čeští atleti Michal Vimmer a Martin Adamčík vyrazili do švýcarského Nottwilu na juniorské mistrovství světa. Našim sportovcům se dařilo – došlo na zisk dvou cenných kovů i na překonání osobních rekordů.

České medailové úspěchy na Japan Open

06. 08. 2019

V městě konání nadcházejících letních paralympijských her se začátkem srpna uskutečnil kvalitně obsazený turnaj Japan Open 2019. Češi, kteří do bojů vyslali své čtyři stolní tenisty, nakonec slavili i několik medailových úspěchů.

Sadílek vítězem prestižního Alpen Cupu

01. 08. 2019

O víkendu ve dnech 27. a 28. července se v Rakousku na jezeře Achensee konal 2. ročník Alpen Cupu – mistrovství Tyrolska ve třídě 2.4mR. Kvalitně obsazený jachtingový závod vyhrál český reprezentant Alexander Sadílek.

Čeští střelci se na SP v Osijeku neztratili

30. 07. 2019

Koncem července se světová střelecká špička sjela do Chorvatska na závody Světového poháru. V Osijeku startovali Tomáš Pešek, Jakub Kosek a František Konečný. Stříleli také zástupci disciplíny para trap Miroslav Lidinský, Martin Tomek a Tomáš Dámek.

Havlová na MS v badmintonu neslyšících

25. 07. 2019

Ve dnech od 18. do 22. července se v na čínském Tchaj-wanu uskutečnilo mistrovství světa sluchově handicapovaných. Hájit české národní barvy vyrazila Jana Havlová, která se na turnaj kvalifikovala díky účasti na loňském mistrovství Evropy ve dvouhře žen.

Čeští cyklisté s medailemi na EP v Púchově

24. 07. 2019

Víkend 13. a 14. července přivedl handicapované cyklisty na další pohárový závod evropské série. Tentokrát se jezdilo na Slovensku ve městě Púchov. K našim východním sousedům dorazilo 77 cyklistů z celého kontinentu.

Goalballisté na IBSA 2019 bez medaile

22. 07. 2019

Čeští reprezentanti se z USA vrátili s nadějí postupu na paralympijské hry v Tokiu v roce 2020. Na turnaj ve státě Indiana dorazilo 14 mužských a 13 ženských nejlepších týmů, které dosud nebyly na paralympiádu kvalifikovány.

Vít Valenta čtvrtý na MS v šachu

17. 07. 2019

Již devatenáctý IPCA World Individual Chess Championship proběhl začátkem července ve slovenském Ružomberoku. Česká republika vyslala do bojů tři své reprezentanty, přičemž Vít Valenta téměř dosáhl na medailové umístění.

Ivo Koblasa zvítězil na závodech v Elzachu

16. 07. 2019

O víkendu 6. a 7. července se kolona paralympijských cyklistů přesunula do Německého Elzachu. Zde pořadatelé připravili již tradiční sobotní náročnou časovku a nedělní atraktivní závod v propletených uličkách městečka Elzach.

Domácí EP ovládli čeští para lukostřelci

16. 07. 2019

Naši reprezentanti zažili v Novém Městě nad Metují povedený týden. Na Evropském poháru v para lukostřelbě, kterého se za místy deštivého počasí zúčastnilo na 200 špičkových střelců, vybojovali šest medailí.

GENERÁLNÍ PARTNER GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
EXKLUZIVNÍ DODAVATELÉ PARTNER ANKETY
NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ROKU
PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
ZA PODPORYDÁRCEMARKETINGOVÝ PARTNER